Gąbki kosmetyczne Tiande

Demakijaż robi każda z nas i to codziennie. Po ciężkim dniu trzeba zmyć resztki makijażu, brud, kurz, nierzadko pot. Wszystko po to, by skóra była czysta, żeby oddychała, dotleniała się. To ważne, bo dzięki temu możemy mieć piękną, zdrową cerę bez problemów z zapchanymi porami, pojawiającymi się wypryskami czy też szarym, niezdrowym jej kolorytem.

Jeśli już ustaliliśmy, że demakijaż to podstawa, warto teraz przyjrzeć się temu, czego na co dzień używamy do jego wykonywania. Ja mam dziś do zaproponowania gąbki do demakijażu TianDe. Tak zwane frytki.

gąbki Tiande


W jednym opakowaniu znajdziesz ich aż 12 sztuk, a jeden frytek wystarcza na miesiąc regularnego użytkowania. Gąbka kosmetyczna jest delikatna dla skóry, nie podrażnia nawet tej najbardziej wrażliwej i delikatnej. Nie powoduje zaczerwienienia i jest bezpieczna nawet dla alergików.

Jednocześnie gąbeczki są bardzo skuteczne w usuwaniu wszelkich nieczystości z powierzchni skóry. Usuwają resztki makijażu, pot, brud, kurz, wszystko po to, by skóra mogła oddychać, by była czysta.

Z reguły większość kobiet używa do demakijażu zwykłych wacików kosmetycznych, tak zwanych płatków. Ale to było dobre lata świetlne temu. Dlaczego? Po pierwsze jest to nieekonomiczne i nieekologiczne. Wszakże zamiast kilku lub nawet kilkunastu płatków dziennie można przez miesiąc używać jednej gąbeczki. Taka gąbeczka jest na tyle delikatna, że masuje skórę podczas zabiegu oczyszczania i tym samym poprawia krążenie, co dodatkowo przyczynia się do poprawy wyglądu i stanu skóry.

Gąbeczki dodatkowo pomagają złuszczyć stary naskórek oraz dobrze przygotują skórę do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Nastepnie nałożony kosmetyk będzie lepiej się wchłaniał, tym samym będzie skuteczniej działał.

Teraz pokażę wam, jak to działa. Z opakowania wyjmujesz jednego frytka i robisz tak...Po odciśnięciu nadmiaru wody gąbeczka jest gotowa do używania. Po jej zastosowaniu po prostu dobrze ją przepłucz pod bieżącą wodą i odłóż do wyschnięcia. Zdziwisz się kiedy sięgniesz po nią za kilka godzin, bo będzie twarda jak kamień! Nie martw się, nie zepsuła się :)

Ta gąbka w przeciwieństwie do zwykłych gąbek do demakijażu po wyschnięciu twardnieje, zamykając wnikanie w jej głąb bakterii i roztoczy. Zwykłe gąbki wchłaniają wszystko z otoczenia i powoli gniją od środka, a my nieświadome tego, codziennie rozprowadzamy brud po twarzy. Nic dziwnego, że ciągle nam coś wyskakuje na twarzy! Z gąbką Tiande Ci to nie grozi. Przed następnym użyciem wystarczy jedynie włożyć pod bieżącą wodę gąbkę, by znowu stała się mięciutka i delikatna.

Reasumując gąbki Tiande są:

- ekologiczne
- ekonomiczne
- skuteczne
- antybakteryjne
- wygodne w użyciu
- TANIE! (trzydzieści kilka zł za rok używania!)

Od dziś twój demakijaż może być nie tylko prostszy, ale również bardziej ekonomiczny i ekologiczny. Te magiczne gąbeczki dorwałam tutaj -> GĄBKI FRYTKI

Komentarze